خدمات

ما برای شما چه کاری انجام می دهیم

free-60-icons-53

امکان خرید محصولات

امکان خرید محصولات آموزشی با کیفیت بالاتر به صورت DVD با امکان گذراندن آزمون بعد از آموزش و کسب گواهینامه معتبر از سایت آکادمی

free-60-icons-03

ارائه دوره های آموزشی

دوره های آموزشی و ورک شاپ های مرتبط با خانه هوشمند و فیلم و مطالب آموزشی درباره جدیدترین محصولات این حوزه در وبسایت معرفی و آموزش داده می شوند.

free-60-icons-12

ارائه گواهینامه های تخصصی

دانشجویان و علاقمندان به فعالیت در زمینه هوشمندسازی ساختمان بعد از طی دوره و شرکت در آزمون نهایی می توانند مدرک معتبر و قابل استعلام دریافت کنند.

free-60-icons-50

انجمن ها گفتگوی تخصصی

انجمن های تخصصی با موضوعات مختلف در زمینه سیستم های هوشمند ساختمان در وبسایت فعال میباشد تا امکان طرح مشکلات و ارائه راه حل آنها توسط متخصصان فراهم گردد.

خدمات ما

در این وب سایت سعی بر آن شده است که آموزش های سیستم های هوشمند ساختمان به شکل ساده و در عین حال کامل به علاقمندان ارائه شود. علاقمندان میتوانند به ۳ روش به آموزش های سایت دسترسی داشته باشند:

  1. شرکت در دوره به صورت آنلاین
  2. خرید محصول آموزشی و دریافت آن در محل
  3. خرید و دانلود فایل بخش های مختلف یک دوره

نحوه همکاری

دوستان و همکاران متخصص در زمینه های مختلف ساختمان، میتوانند با مراجعه به بخش "مدرس شوید" فرم مربوطه را تکمیل و ارسال نمایند. همکاران میتوانند پس از تایید مدیران وبسایت، نسبت به ایجاد دوره مورد نظر خود اقدام نموده و به کامل تر شدن وبسایت کمک کنند. همچنین مدرسان میتوانند با ارائه خدمات آموزشی نسبت به کسب درآمد از وبسایت اقدام کنند. جهت کسب اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید.

دوره های آموزشی

دانشجویان و علاقمندان، پس از ثبت نام در دوره، پرداخت مبلغ تعیین و تایید مدیریت میتوانند نسبت به گذارندن دوره اقدام کنند. دوره ها شامل چندین فصل و جلسه مختلف میباشند که پس از گذراندن هر جلسه و اعلام اتمام جلسه میتوانند به جلسه بعدی دسترسی پیدا کنند.

پس از اتمام دوره و شرکت در آزمون نهایی در صورت پاسخگویی به بیش از ۸۰ درصد سوالات میتوانند مدرک معتبر از آکادمی خانه هوشمند دریافت نمایند.

لطفا تغییرات صفحه ساز را ذخیره کنید ! ..more..
تمامی حقوق برای آکادمی خانه هوشمند محفوظ است!
X