تبدیل شدن به یک معلم

فرم زیر را پر کنید و معلم شوید

  برای مدرس شدن اقدام کنید

  فرم رو پر کن ارسال کن

  به همین راحتی

  ثبت نام مدرس با امتیازات ویژه

  فقط در آکادمی خانه هوشمند

  با تدریس یک دوره آغاز کنید

  آغاز یک درآمد با ثبت نام هر دانشجو

  چگونه یک معلم شوم

  برای این کار درخواست دهید.

  از مزایای مدرس شدن در سایت آکادمی خانه هوشمند، کسب درآمد به ازای ثبت نام هر دانشجو می باشد. آکادمی خانه هوشمند به ازای ثبت نام هر دانشجو درصدی را برای آکادمی کسر نموده و مابقی را به مدرس پرداخت می کند. در صورتی که دوره با استقبال خیلی خوبی مواجه شود، مبلغی بابت پاداش از طرف سایت آکادمی خانه هوشمند به مدرس پرداخت می گردد. در طول تهیه دوره آموزشی، سایت آکادمی به مدرس راهنمایی های لازم را می کند. برای معلم شدن میبایست ابتدا فرم مربوطه را پر و ارسال کنید و در نظر داشته باشید که قوانین مربوط را مطالعه کنید. 

  قوانین مدرس شدن در آکادمی خانه هوشمند پیچیده نیست. اولین نکته تسلط کامل مدرس به مطلب مورد تدریس است. محتوای تهیه شده توسط مدرس توسط تیم آکادمی خانه هوشمند ارزیابی میشود. قانون بعدی ضبط محتوا به صورت تصویری با نرم افزار Camtasia میباشد. محتوای تهیه شده می بایست به صورت کامل ویرایش شده باشد. پس از ویرایش فایل ارسال می شود و آخرین ویرایش روی آن توسط تیم آکادمی صورت می گیرد. کیفیت صدای ضبط شده بسیار مورد اهمیت میباشد.

  برای شروع میتوانید با یک دوره آغاز کنید. دوره هایی که میتوانید برای آموزش در سایت آکادمی خانه هوشمند قرار دهید، تمامی مطالب مرتبط با مهندسی برق و تاسیسات الکتریکی و شبکه های کامپیوتری و برنامه نویسی می باشد. در سایت آکادمی خانه هوشمند داشبورد بسیار کامل و دقیقی برای استاد فراهم شده تا بتواند به خوبی تدریس کند و تکالیف مورد نظر خود را به دانشجویان ارائه دهد. قبل از ضبط و تهیه دوره آموزشی حتما قوانین مربوطه را مطالعه فرمایید. 

   

  تمامی حقوق برای آکادمی خانه هوشمند محفوظ است!
  X