نگاهی دقیق تر به خانه هوشمند اپل

معرفی قابلیت های خانه هوشمند اپل و نرم افزار Home Kit

در آینده ای نزدیک شما می توانید بسیاری از کارهای روزمره خانه خود را توسط گوشی هوشمندتان و خانه هوشمند اپل انجام دهید.

هر چه که می گذرد وابستگی کارهای روزمره ما به گوشی های هوشمند بیشتر می شود. یعنی این گجت های هوشمند بهترین وسیله شدند برای طراحان دنیای فناوری که کنترل تمام وسایل اطراف را در این گوشی های تجمیع کنند. وسیله ای که همیشه کنار کاربر هست.
لوگوی خانه هوشمند اپل
حالا این روزها پل از طرحی رونمایی کرده به نام خانه هوشمند. براساس این طرح شما می تونید با آیفون خودتان در خانه را باز کنید یا قفل کنید. می تونید وقتی که در مسافرت هستید چراغ ها را خاموش و روشن کنید و یا حتی ضبط و تلویزیون را روشن کنید تا ساراقان فکر کنند که کسی در منزل هست و خیلی کارهای دیگه. مطمئنا با اتصال وسایل خانه و هوشمند تر شدن اشیا شما می تونید خیلی از کارهای خانه را وقتی که بیرون از منزل هستید انجام بدهید.
کنفرانس توسعه دهندگان اپل  که از دوشنبه شب کار خود را رسما در کوپرتینو در ایالت کالیفرنیای ایالات متحده آغاز کرده؛ جایی است که اپل کارهای جدید خود را در آن مطرح می کند. طرح اپلیکیشن خانه هوشمند اپل که  HomeKit نام دارد هم یکی از آن طرح هاست.
در طرح خانه هوشمند اپل، قصد دارد کنترل لوازم خانگی از طریق آیفون و یا آیپد را ممکن سازد. هنوز مشخص نیست چه ابزارهایی قادر به اتصال به آیفون خواهند بود، اما احتمالا اپل مذاکرات گسترده‌ای را با تولیدکنندگان لوازم خانگی آغاز کرده است.
تمامی حقوق برای آکادمی خانه هوشمند محفوظ است!
X