درباره ما

آکادمی سیستم های هوشمند ساختمان

زیر نظر بهترین اساتید آموزش ببینید

دردوره های مجازی شرکت کنید و مدال و گواهی نامه دریافت کنید

آکادمی خانه هوشمند با هدف آموزش همه علاقمندان به این سیستم ایجاد شده است. آموزش صفر تا صد سیستم هوشمند ساختمان در این آکادمی ارائه می شود. از آنجا که پیاده سازی عملی امری بسیار مهم در یادگیری می باشد، کیف های حاوی قطعات به صورت کیت آموزشی در فروشگاه سایت جهت خرید وجود دارد. همچنین دوره های آموزشی حضور هم همچنان توسط آکادمی ارائه می شود که دوستان میتوانند به صورت حضوری در دوره ها شرکت داشته باشند.

سعی شده است تا اساتیدی که دوره های را تدریس میکنند توسط تیمی ارزیابی شوند تا مطالبی که آموزش داده میشود در بالاترین سطح ارائه شود.

جهت ارائه سوال و جواب به صورت آنلاین برای دوره ها، انجمن های تخصصی هر دوره نیز ایجاد شده است که میتوانید با عضویت در انجمن ها سوالات خود را در انجمن هر دوره پرسیده و پاسخ مناسب را دریافت کنید. همچنین میتوانید در این انجمن ها با متخصصان سیستم های هوشمند ساختمان ارتباط برقرار کرده، دوست شده و دامنه ارتباطات خود را در این زمینه افزایش دهید.

در پایان هر دوره و هر فصل در صورت کسب نمره بالای ۸۰ (از نمره ۱۰۰) در آزمون مربوطه میتوانید گواهی نامه معتبر با قابلیت استعلام از سایت دریافت کنید. همچنین در صورت کسب نمره ۹۵ و بالاتر میتوانید از تخفیف ویژه برای شرکت و ثبت نام در دوره های بعدی استفاده کنید.

در بخش فروشگاه وبسایت می توانید آخرین محصولات آموزشی را پیدا کنید. فروش تجهیزات خانه هوشمند و کیت های عملی آموزشی نیز در وبسایت قرار داده شده است.

 

 

 

میلاد خاک زاد [ کارشناس سیستم هوشمند ]

تمامی حقوق برای آکادمی خانه هوشمند محفوظ است!
X